Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Kawa do French Press

W tej kategorii produktów oferowanych przez El Gato Coffee Roasters, dostępna jest kawa do french press. Posiadamy produkty pochodzące z rozmaitych zakątków świata. Dzięki prezentowanym w naszej ofercie ziarnom przygotujesz niezwykle aromatyczny napar, który pozwoli Ci w myślach przenieść się do kraju, z którego pochodzi. Zapoznaj się szczegółowo z naszym asortymentem i wybierz wariant dostosowany do Twoich potrzeb.

Czytaj dalej

 

Kawa do french press z Brazylii

W ofercie El Gato Coffee Roasters dostępna jest kawa do french press z Brazylii. Oferujemy Ci ziarna pochodzące z regionu Cerrado Mineiro uprawiane na plantacji Fazenda Paraiso, należącej do rodziny Velosos. Wśród naszych propozycji znajdziesz także kawę z regionu Minas Gerais. Proponowane przez nas ziarna odznaczają się najwyższą jakością i pochodzą z sektora Speciality. Znajdziesz u nas produkty o takich nutach smakowych jak karmel i orzech laskowy, ciemna czekolada i orzech laskowy, a także mleczna czekolada i migdały. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni smak dla siebie.

Świeża kawa do french press z Honduras

Kolejną propozycją jaką dla Ciebie przygotowaliśmy jest świeża kawa do french press z Honduras. Oferujemy Ci ziarna z miasta Marcela w departamencie La Paz. Pochodzą one od kooperatywy Kolnaal Mujeres, zrzeszającej kobiety z indiańskich plemion Lenca. Głównym celem kooperatywy jest umożliwienie pracy kobietom oraz ich godziwe wynagradzanie. To sprawia, że wiele kobiet, w tym również te, które samotnie wychowują dzieci, może samodzielnie utrzymać własne rodziny. Podczas zbiorów tej ekologicznej kawy, kobiety ręcznie zbierają oraz segregują dojrzałe wiśnie kawowca. Kolejno, zawożą je do lokalnej stacji myjącej. Po oczyszczeniu ziaren zostają one wysuszone na słońcu i następnie przygotowywane do eksportu. Wśród naszych propozycji znajduje się również kawa z Siguatepeque w departamencie Comayagua. Rośnie ona wśród lokalnej roślinności na bujnych zboczach gór Montecillos. Oferowane przez nas ziarna dostępne są w rozmaitych nutach smakowych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz te, które najlepiej trafiać będą w Twoje kubki smakowe.

Kawa świeżo palona do french press z Indii

W szerokim asortymencie El Gato Coffee Roasters znajduje się także kawa świeżo palona do french press z Indii o bogatej historii. Pochodzi ona z plantacji Hoysala zlokalizowanej w wiosce Angadi. Jest uprawiana na wysokości 900m n.p.m. Pierwsze ziarna kawowca zostały posadzone tutaj w 1920 roku. Nieprzerwanie od 1950 roku plantacją opiekuje się już trzecie pokolenie, które trudni się zarówno uprawą, jak i przetwórstwem kawy. To wysokiej jakości ziarna o ciekawych nutach smakowych, które pozwalają na przygotowanie niezwykle aromatycznego i doskonałego w smaku naparu. Spróbuj indyjskiej kawy z naszej oferty i przekonaj się sam o jej wyjątkowych walorach smakowych.

Kawa speciality do french press z Kolumbii

Podczas swoich dalekich podróży dotarliśmy także do Kolumbii, skąd wywodzi się oferowana przez nas kawa speciality do french press. Wśród naszych propozycji znajdziesz ziarna pochodzące z departamentu Quindio z plantacji Finca Palmichal, położonej na wysokości 1560m n.p.m. Proponujemy Ci również kawę Excelso z Medellin – miasta wiecznej wiosny. Oferowane przez nas kawy charakteryzują się doskonałymi nutami smakowymi, co pozwala delektować się nimi każdego dnia. Sprawdź szczegółowo naszą ofertę i wybierz odpowiednią dla siebie kawę.

Kawa do french press z Kostaryki

W szerokim asortymencie naszego sklepu dostępna jest również kawa do french press z Kostaryki. Jest to słodka, delikatna i niezwykle przyjemna kawa, wywodząca się z regionu Valle Central. Podczas spożywania przygotowanego z niej naparu, w każdym jego łyku wyczujesz limonkę, żeń- szeń, a także odrobinę delikatnych przypraw na finiszu. Za sprawą wyjątkowego mikroklimatu oraz żyznej gleby i dużej bioróżnorodności, kawy pochodzące z tego rejonu są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Nie zwlekaj i pozwól sobie na chwilę zapomnienia z filiżanką aromatycznej kawy z Kostaryki.

Świeża kawa do french press z Papui Nowej Gwinei

Papua Nowa Gwinea to kolejny kraj, z którego została przywieziona świeża kawa do french press dostępna w naszej ofercie. Pochodzi ona z doliny Waghi, z plantacji kawy Sigri. Rośnie na żyznej glebie, na wysokości 1550m n.p.m. Jest to odmiana botaniczna Arusha oraz Typica, pochodząca od Jamaica Blue Mountain Typica. Odznacza się niezwykle delikatnym smakiem o wyczuwalnych nutach gorzkiej czekolady, subtelnej czarnej porzeczki i delikatnej nuty cynamonu.

Kawa speciality do french press z pozostałych zakątków świata

Na elgatocafe.pl znajdziesz kawy pochodzące z najodleglejszych zakątków świata. Oferujemy Ci również ziarna z Etiopii, Gwatemali czy z Peru. Prezentowane przez nas produkty pochodzą z segmentu Speciality, co dowodzi, że są one uznawane za kawy najwyższej jakości. Przekonaj się sam, jak wartościowe ziarna mamy Ci do zaoferowania i już dziś dokonaj zamówienia produktów odpowiadających Twoim preferencjom. Gwarantujemy, że będziesz zachwycony.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Zakładamy, że akceptujesz naszą politykę prywatności podczas korzystania z naszej strony internetowej.