PODRÓŻ KTÓRA STAŁA SIĘ PASJĄ


W El Gato Coffee Roasters nasza historia zaczyna się od autentycznej miłości do podróży i niegasnącej ciekawości świata. Założyciele palarni, zapaleni podróżnicy, w swoich wędrówkach odkrywali tajemnice kawy – od jej początków aż do momentu, gdy trafia do filiżanki. Każde ziarno kawy, podobnie jak my, odbywa fascynującą podróż, pełną niezwykłych opowieści i zaskakujących odkryć.

Nasza miłość do kawy jest głęboka i szczera. W El Gato Coffee Roasters staramy się, aby każda filiżanka, którą serwujemy, była odzwierciedleniem tej pasji. Chcemy, by pijąc naszą kawę, każdy mógł przenieść się do tych odległych, niezwykłych miejsc, które nas zainspirowały.

Gdy myśleliśmy o El Gato Coffee Roasters, marzyliśmy o stworzeniu miejsca, które samo w sobie byłoby destynacją – miejscem, do którego każdy chciałby wracać. Naszym celem było oferowanie wyłącznie kawy Speciality – tej, po którą sami chętnie sięgamy. Dążymy do zapewnienia produktu najwyższej jakości, stworzonego z wiedzą, pasją i dbałością o każdy szczegół.

El Gato Coffee Roasters to więcej niż palarnia kawy. To miejsce, gdzie każde ziarno ma swoją historię, a każda filiżanka kawy to podróż do świata pełnego aromatów i smaków. Zapraszamy Cię, abyś doświadczył tej podróży razem z nami.


Pijalnie kawy El Gato

W El Gato Coffee Roasters rozumiemy, że kawa to nie tylko napój, ale także pretekst do spotkań i rozmów. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszych przytulnych pijalni kawy zlokalizowanych w sercu Wrocławia oraz w malowniczej Trzebnicy. U nas każdy znajdzie miejsce na spokojne spotkania przy aromatycznej kawie oraz na długie rozmowy o podróżach, marzeniach i życiu.


Zachęcamy do doświadczania niepowtarzalnej atmosfery naszych miejsc, gdzie czas zwalnia, a każda chwila przy kawie staje się okazją do podzielenia się opowieściami z podróży lub po prostu do relaksu i cieszenia się chwilą.

Dołącz do nas w El Gato Coffee Roasters – miejsca, gdzie pasja do kawy łączy się z miłością do podróży i prawdziwych, ludzkich historii.

 


kliknij i ZOBACZ
HISTORIĘ EL GATO COFFEE ROASTERS

 
SCA Member

Specialty Coffee Association

Jesteśmy członikem Specialty Coffee Association

Wrocław hi fly

HiFly Wrocław

Zobacz co napisali o nas w magazynie
HiFly Wroclaw Airport Magazine 

Pierwszy cupping w Kostaryce

Historia El Gato

Kliknij i zobacz
historię El Gato Coffee Roasters

Doskonała
Na podstawie 262 opinii
Sandra Anyszczy
Sandra Anyszczy
19/10/2023
Sympatyczna obsługa i przepyszna kawa!
Andrzej Wyrzucki
Andrzej Wyrzucki
14/10/2023
Genialna kawa i pyszne brownie. Super miejsce ?
Krzysztof Kempa
Krzysztof Kempa
13/10/2023
Pyszna kawa z lokalnej palarni. Polecam. Dripca potrafi uratować dzień poza domem:)
Sandra Fuchs
Sandra Fuchs
08/10/2023
Bardzo przytulny lokal z świetnymi kawami, w różnych wariacjach. Dla kochających herbaty i matcha też się coś znajdzie! Do tego super wybór domowych słodkich wypieków, ale trzeba się spieszyć, bo popołudniu sporo opcji jest już zjedzone ;) super przystanek w trakcie pobytu w Trzebnicy!
Adam Kutynia
Adam Kutynia
02/10/2023
Świetna kawa i cudowna obsługa.
Jarek Janczyszyn
Jarek Janczyszyn
21/09/2023
Najlepsza kawa ☕️ polecam!

POZNAJ NAS i NASZE ULUBIONE KAWY

 
Dominika - zbiory w Kostaryce

DOMINIKA
ETIOPIA

Dominika Barista

DOMINIKA
Kenia

Michał - wizyta na plantac

MICHAŁ
ETIOPIA

Svietlana Barista

SVIETLANA
Papua nowa gwinea