EL Gato Cafe Club

Dołącz do klubu – zdobywaj nagrody i kupuj taniej!

El Gato Cafe Club - punkty

El Gato Cafe Club

Jeśli kochasz kawę, a jej jakość jest dla Ciebie naprawdę ważna, to w El Gato Cafe Club zabierzemy cię w niezwykłą podróż po świecie kawy.

Zabierzemy cię, bo sami podróżując po świecie zakochaliśmy się w kawie, a teraz tą miłością chcemy podzielić się również z Tobą.

Dzięki El Gato Cafe Club, będziesz mógł zbierać punkty za zakupy w pijalniach kawy El Gato oraz sklepie internetowym www.elgatocafe.pl. Będziesz również na bieżąco z wszystkimi nowościami, które dla Ciebie przygotujemy.

Jak dołączyć do klubu?

Aby dołączyć do klubu wystarczy zainstalować aplikację
El Gato Cafe Club na swoim telefonie. Aplikacja działa zarówno na systemach Andorid jak również iOS.

punkty

Jak zbierać punkty?

Punkty możesz zbierać na trzy sposoby

Jeśli robisz zakupy w jednej z naszych pijalni kawy, wtedy wystarczy, że podczas zakupów pokażesz swój kod QR z aplikacji.

Nie musisz nic robić punkty naliczą się automatycznie

Poleć swoim znajomym dołączenie do klubu El Gato i zarabiaj 10% na wydanych przez nich punktach.

Za każde wydane 10zł otrzymasz 1pkt.

Jak ustawić osobę polecającą?

Aby ustawić osobę polecającą wejdż na swój profil w aplikacji i kliknij ikonkę Osoba polecająca znajdującą się w prawym dolnym rogu.

Następnie na nowym ekranie wpisz email osoby polecającej. Pamiętaj, że raz wpisanej osoby polecającej nie można już zmienić.

 

Jak sprawdzić swoje punkty?

Aby sprawdzić liczbę swoich punktów klikij w ikonkę z napisem Punkty znajdującą się w dolnym pasku aplikacji.

 

Jak zrobić zakupy?

Pijalnie kawy – tutaj zakupy za punkty możesz zrobić zgodnie z obowiązującym cennikiem na ekranie z twoimi punktami. Np. za 10pkt możesz dostać już dowolną kawę na bazie espresso.

Sklep internetowy – wystarczy, że na ekranie z twoimi punktami wybierzesz odpowiedni kupon i kliniesz na niego. Po klinięciu będziesz mógł go zakupić. Po tej operacji dostaniesz kod o odpowiedniej wartości, który wpiszesz na końcu zamówienia w sklepie internetowym.

 

Jak usunąć konto?

Aby usunąć konto wyślij prośbę o usunięcie konta z Twojego adresu email na adres info@elgatocafe.pl. Po weryfikacji konto zostanie usunięte z systemu.