Zmieniamy lokalizację pijalni kawy w Trzebnicy

Kawiarnia Pijalnia kawy Speciality we Trzebnicy

W 2023 roku nasza pijalnia kawy El Gato w Trzebnicy przeszła znaczące zmiany, przenosząc się do sąsiedniego, znacznie większego lokalu. Nowa przestrzeń nie tylko pozwoliła na rozszerzenie naszej oferty, ale także dała nam możliwość wprowadzenia własnych wypieków ciast, które teraz sami przygotowujemy na miejscu.

W przestronniejszym lokalu mogliśmy zaoferować naszym gościom więcej miejsca do relaksu i spotkań w przyjemnej atmosferze. Rozbudowana oferta obejmuje teraz szerszy wybór kaw parzonych różnymi metodami, a także bogatsze menu przekąsek i deserów, co czyni każdą wizytę w El Gato jeszcze bardziej wyjątkową.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za wsparcie podczas przeprowadzki i cieszymy się, że możemy kontynuować naszą pasję do kawy w lepszych warunkach, serwując jednocześnie świeżo wypieczone ciasta, które idealnie komponują się z naszymi starannie wyselekcjonowanymi kawami. Zapraszamy do odwiedzenia nas w nowym lokalu i odkrycia pełnej palety smaków, jakie przygotowaliśmy z myślą o Was.

 

 

This entry was posted in . Bookmark the permalink.
Ten wpis został opublikowany przez El Gato Coffee Roasters
Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Zakładamy, że akceptujesz naszą politykę prywatności podczas korzystania z naszej strony internetowej.