Zmieniamy lokalizację pijalni kawy w Trzebnicy

Kawiarnia Pijalnia kawy Speciality we Trzebnicy

W 2023 roku nasza pijalnia kawy El Gato w Trzebnicy przeszła znaczące zmiany, przenosząc się do sąsiedniego, znacznie większego lokalu. Nowa przestrzeń nie tylko pozwoliła na rozszerzenie naszej oferty, ale także dała nam możliwość wprowadzenia własnych wypieków ciast, które teraz sami przygotowujemy na miejscu. W przestronniejszym lokalu mogliśmy zaoferować naszym gościom więcej miejsca do relaksu […]

Otwieramy pijalnie kawy we Wrocławaiu

Kawiarnia Pijalnia kawy Speciality we Wrocławiu

W 2022 roku rozszerzyliśmy naszą pasję do kawy o nowy rozdział, otwierając kolejną pijalnię kawy speciality we Wrocławiu. Nasza nowa lokalizacja, położona w samym sercu miasta, otworzyła swoje drzwi dla wszystkich miłośników kawy, oferując im miejsce pełne aromatycznych doznań i kawowej kultury. W naszej ofercie znajdują się różnorodne metody parzenia oraz ekskluzywne ziarna z całego […]

El Gato Cafe Club

El Gato Cafe Club - punkty

Tworzymy nową aplikację na telefony komórkowe z systemem Android oraz iOS. Wraz z aplikacją tworzymy klub El Gato Cafe Club.

Jesteśmy firmą rodzinną

Firma Rodzinna

Dziś wielki dzień dla nas. Dołączamy do Fundacji Firm Rodzinnych jak pierwsza firma z Trzebnicy. Od teraz nasze opakowania będziemy oznaczać dodatkowym logo mówiącym o naszej przyleżności do Fundacji.

Uruchamiamy abonament El Gato Moccamaster za 1zł

Moccamaster

Wprowadzamy zupełnie nowy abonament kawowy El Gato Moccamaster, gdzie każdego miesiąca klienci dostają od nas specjalnie zmielone kawy z całego świata, które mogą użyć w całkowicie nowym ekspresie przelewowym Moccamaster, który dostają od nas za 1zł.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Zakładamy, że akceptujesz naszą politykę prywatności podczas korzystania z naszej strony internetowej.