Dripca Specialty Coffee Kawa mielona w saszetkach z filtrem Rwanda 10g

3,40 

Brak w magazynie

 • Zamów przed 13:00, odbierz następnego dnia
 • Darmowa wysyłka od 149zł
 • Ocena klientów 4.9/5
 • Kawę wypalimy specjalnie dla Ciebie*
 • Jesteśmy członkiem Specialty Coffee Association
 • Posiadamy własną Palarnię oraz Pijalnię Kawy
  we Wrocławiu i Trzebnicy

* jeśli braknie nam na magazynie

Odmiany

 Bourbon

Wysokość

do 200m npm

Obróbka

Natural

Kawa mielona w saszetkach Dripca

Przygotowana w innowacyjny sposób kawa w saszetkach Dripca to 100% ziaren Arabiki, która pakowana jest tak, by zapewnić Ci wysoką jakość, komfort oraz najlepszy smak zmielonej kawy. Na czym polega innowacyjność kawy Dripca?

 • Przystępna forma kawy mielonej w saszetkach z filtrem, dzięki czemu łatwo ją zaparzysz,
 • saszetki pakowane są w Japonii i zgrzewane bez użycia ciepła, dzięki czemu nie tracą swojego wyjątkowego smaku,
 • każda z torebek pakowana jest w atmosferze ochronnej, żeby zapewnić Ci bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Kawa w saszetkach – zawsze tam, gdzie Ty

Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz, kawę mieloną w saszetkach zawsze możesz zabrać ze sobą. Kawa mielona w saszetkach Dripca to szereg korzyści podczas podróży!

 • Dzięki niewielkim rozmiarom, saszetka z łatwością zmieści się w nawet najmniejszym bagażu, praktycznie nie zajmując miejsca.
 • Łatwo ją zaparzyć. Potrzebujesz tylko naczynia i wrzątku! Otwórz saszetkę kawy Dripca, przelej ją wodą, wyjmuj saszetkę i ciesz się smakiem wspaniałej kawy na polanie, wysoko w górach, podczas pieszych wędrówek czy pracy na działce.
 • Bezproblemowo zaparzysz ją też podczas podróży – na stacjach paliw czy w pociągach nadal łatwiej dostać wrzątek niż dobrej jakości, smaczną kawę.

Kawa w saszetkach Dripca to także doskonałe rozwiązanie w pracy! Możesz zaparzyć doskonała kawę w biurze, bez konieczności używania ogólnodostępnego ekspresu, z którego kawa często nie smakuje tak, jak można oczekiwać.

  Kraj

  Rwanda

  Rodzaj kawy

  Arabica

  Obróbka

  Natural

  Stopień palenia ziaren

  jasno palona

  Drip coffee bag

  Kawa Dripca Specialty

  Dripca Specialty to wyjątkowe limitowane serie kawy Dripca z kawą Speciality. Zawsze najwyższa jakość i wygoda użycia.

  Uprawa i zbiory

  Kawa z Rwandy

  Rwanda to kraj o olbrzymiej różnorodności kulturowej, naturalnym pięknie oraz żyznych glebach. Znany jako kraj tysiąca wzgórz oferuje doskonałe warunki na uprawę wyjątkowej kawy.

  Wygoda

  Kawa w podróży

  Wygodnie i bezpiecznie. Zabierz kawę Dripca gdziekolwiek zechcesz. Zabierz tyle ile potrzebujesz, ani mniej ani więcej. Daj ponieść się emocjom i pasji, która daje ci prawdziwą radość i szczęście.

  Łączymy wiedzę z pasją

  Zaufało nam już setki klientów. Nasza przygoda z kawą rozpoczęła się od pierwszego cuppingu w Kostaryce w 2015 roku i trwa do dziś...

  Dbamy o detale

  Pakowanie Twojego zamówienia jest dla nas równie ważne jak jego zawartość. Zwracamy uwagę nawet na najmniejsze szczegóły.

  Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Zakładamy, że akceptujesz naszą politykę prywatności podczas korzystania z naszej strony internetowej.